A Fidesz hegyvidéki választókörzetének elnöke üzent Poloskának: Alig várom, hogy nyíltan beszéljünk a régi ügyeidről
„Szia Péter Magyar! Évtizedek óta jól ismerjük egymást, és nagyon örülök, hogy egyéniben indulsz a 3-as vk-ban a választásokon” – írja Facebook-oldalán Steiner Attila, a Fidesz hegyvidéki választókörzetének elnöke reagálva arra, hogy Magyar Péter kedden bejelentette: ha a helyi Tisza Szigetek támogatják, a budapesti 3-as számú választókerületben indul el egyéni jelöltként a jövő évi országgyűlési választásokon.
Magyar Péter posztjában lényegében kihívta Orbán Viktort, amikor úgy fogalmazott: „Orbán Viktor is ebben a körzetben él. Ha nem gyáva, akkor ő is elindul, és közvetlenül megküzdünk az emberek bizalmáért.”
„Vk elnökként alig várom, hogy nyíltan beszéljünk a régi ügyeidről”
– üzente Magyarnak Steiner Attila, aki egy korábbi közös bulizós képet is mellékelt a poszthoz.
Ugyan azt hivatalosan még nem tudjuk, ki fog indulni a Fidesz színeiben a választókerületben, de Orbán Viktor országgyűlési választáson a Fidesz listavezetőjeként került be a parlamentbe, így nem valószínű, hogy ’26-ban egyéniben indulna. A legtöbb esetben a választókerületi elnök szokott elindulni egyéniben, így valószínű, hogy Magyar kihívója éppen Steiner Attila lehet 2026-ban.
Follow @jobboldalihirek