Jobboldali Médiahírek

Hírexpress, hírblog – Hírek itthonról és a nagyvilágból Önnek!

HírekItthon

Előmerészkedett Lakatos Márk, a Blikk már el is kezdte mosdatni „szegény megtört lelket”

Hirdetés

Több hónap csend és elvonulás után kezd visszatérni a közösségi életbe Lakatos Márk – írja a lap. 

Mint ismert, Lakatos nevű stylist, akivel szemben pedofilvádakat fogalmazott meg Ábrahám Róbert újságíró – az ügyben már rendőrségi nyomozás is folyik – sehol nem nyilatkozott a történtekről, és sokáig szinte remete életet folytatott. Ám most már egyre aktívabb a közösségi oldalán, újra dolgozik, sőt, a hétvégén egy nyilvános eseményen is megjelent.

„A történtek azonban mély nyomot hagytak benne” – olvasható a lapban.

Hirdetés

Októberben robbant ki a botrány az újságíró videója után.

A vádak szerint befolyásolható gyermekeket közvetítettek ki az árvaházakból férfiaknak, köztük Lakatos Márknak is.

Az ügy során egy gyermekotthonban nevelkedett 15 éves fiú állította azt, hogy a stylist fajtalankodott vele.

Hirdetés

A stylist ezután bejegyzésben cáfolta az állításokat, ígérve, hogy mindenben együttműködik a hatósággal, amely egy 27 éves férfit őrizetbe is vett az ügy kapcsán.

A botrány kirobbanása után Lakatos eltűnt, a hírek szerint külföldre utazott, a közösségi médiában nem mert posztolni, illetve lemondta a szerepléseit is.

Az információk szerint egy időre külföldre költözött a Kubában élő “szerelméhez”, de Balatonon lévő ingatlanjában is láttak mozgást. Decemberben azonban már egy fővárosi szórakozóhelyen kapták lencsevégre,

Hirdetés

Néhány hete a világhálón is újra aktív: főként 24 órán át elérhető Instagram-sztorikat tölt fel a párizsi és bécsi utazásairól, a budapesti színházi élményeiről vagy éppen a munkáiról. Mint kiderült, nemcsak színházak számára tervez jelmezeket, de jelenleg lakások belső dizájnjának kialakításával is foglalkozik – írja a Blikk.

A hétvégén először egy nyilvános eseményen is megjelent, Kiss Márk divattervezővel ugyanis két napon át garázsvásárt tartottak az általuk megálmodott ruhadarabokból, Lakatos pedig mindkét nap személyesen is jelen volt, és beszélgetett az érdeklődőkkel – teszik hozzá.

A múlt év végéig remeteéletet folytatott, most kezd újra kissé visszatérni a hétköznapokba és a baráti köréhez is. Láthatóan nincs jól, de igyekszik ezt palástolni. Az ügyről pedig nem beszél, kerüli a témát, így mi sem hozzuk szóba – árulta el az egyik ismerőse.

Hirdetés

A hatóságokat is kereste a Blikk, és azt a tájékoztatást kapták, hogy gyanúsítottként továbbra is egy férfit hallgattak ki és tartóztattak le, egyéb fejlemény nem történt az elmúlt hónapokban.

Az ügyben reagált Ábrahám Róbert is, az alábbiakat posztolta:

Azt hiszik, hogy vége van, és most már szépen lassan próbálják visszacsempészni. Nincs vége! Persze érthető a lassú tapogatózásuk, hiszen még – úgy tudni – ki sem hallgatták. Hiába 40 (!) tanú.

Hirdetés

Hirdetés