Jobboldali Médiahírek

Hírexpress, hírblog – Hírek itthonról és a nagyvilágból Önnek!

HírekVilág

Fenyegetést kapott Donald Trump

Hirdetés

A Donald Trump érdekeltségébe tartozó skóciai golfpályát, a Trump Turnberryt palesztinbarát aktivisták rongálták meg. Miközben Trump megpróbálja Gázát a tulajdonaként kezelni, tudnia kell, hogy a saját tulajdona elérhető közelségben van – írták az aktivisták az amerikai elnök birtokán a golfpálya gyepére.

Palesztinbarát aktivisták az éjszaka folyamán Donald Trump délnyugat-skóciai Turnberry golfpályáját és szállodáját vették célba, óriási betűkkel felfestették a „Gáza nem eladó” feliratot a gyepre, és vörös festékszóróval a klubház külső falát is megrongálták – közölte az AP News. A skót rendőrség közölte, hogy szombaton kora reggel bejelentést kapott a golfpályán történt károkozásról. Az ügy kivizsgálása még folyamatban van.

A The Independent tudósítása szerint a csoport azt írta:

Hirdetés

Miközben Trump megpróbálja Gázát a tulajdonaként kezelni, tudnia kell, hogy a saját tulajdona elérhető közelségben van.

A Trump Turnberry golfklub „gyerekes bűncselekménynek” nevezte a vandalizmust, és közölte, hogy mindent megtesznek azért, hogy az ne befolyásolja a komplexum működését. Trump nemrégiben bejelentette történelmi javaslatát, amely szerint az Egyesült Államok szerepet vállalhatna a Gázai övezet jövőjében.

Forrás: Magyar Nemzet

Hirdetés
Hirdetés