Manfred Weber: Mi vagyunk Ukrajna támogatásának pártja – videó
Nyíltan bevallotta Manfred Weber, hogy Ukrajnáért küzdenek Brüsszelben. Weber szerint már „egyfajta kiváltságnak számít, ha valaki Orbán Viktor propagandájának egyik fő célpontjává válik”.
Az Európai Néppárt elnöke egy brüsszeli sajtótájékoztatón újságírói kérdésre válaszolva azt mondta: az, hogy az arcuk szerepel az óriásplakátokon, annak a jele, hogy jó munkát végeznek.
Már egyfajta kiváltságnak számít, ha valaki Orbán Viktor propagandájának egyik fő célpontjává válik. Hónapok és évek óta látjuk, hogy ez történik. Ez még tovább erősíti azt, amit mi, mint Európai Néppárt képviselünk. Mi vagyunk Európa pártja, mi vagyunk a jogállamiság pártja, és mi vagyunk Ukrajna támogatásának pártja – tette hozzá.
Forrás: Pesti Srácok
Follow @jobboldalihirek