Jobboldali Médiahírek

Hírexpress, hírblog – Hírek itthonról és a nagyvilágból Önnek!

HírekItthon

Pankotai Lilike ismét Orbánt mocskolta

Hirdetés

Pankotai Lili beszédében kijelentette, hogy Magyarország már nem hibrid rezsim, hanem diktatúra. Szerinte az elnyomó hatalom minden elnyomó törvényét azzal magyarázza, hogy az az emberek érdekeit szolgálja, akárcsak a kommunisták és a nácik tették.

Élesen bírálta Orbán Viktort, mondván, hogy nem a gyerekeket védi, hanem oligarcháit, Mészáros Lőrincet és Tiborcz Istvánt. Orbánt Európa szégyenének nevezte, és kiemelte, hogy sehol másutt nem tiltják be a Pride-ot vagy utasítják ki a hatalommal nem egyetértő állampolgárokat.

Beszédét a „mocskos Fidesz” skandálás szakította meg. Azt is felvetette, hogy Orbán még a szélsőjobboldali szövetségeseinél (Meloni, Le Pen, Trump) is radikálisabb, ahogy ő fogalmazott: „náluk is nácibb vagy?”. Megkérdőjelezte, miért most lett fontos a Pride betiltása, és utalt rá, hogy Orbán félhet Magyar Pétertől és a Tisza Párt térnyerésétől.

Hirdetés

„Megőrültél, Viktor, agyadra ment Magyar Péter? Ennyire be vagy szarva a slimfittes csávótól?” – kérdezte az aktivista Orbán Viktortól.

Súlytalan Tamásnak nevezte a köztársasági elnököt, majd utalt Sulyok Tamás nemrég közzétett videójára, amiben arról beszélt, hogy nem kedveli, hogy egy szatyor fingnak nevezik. A „fing elszáll, a szar nem” – tette hozzá. Végül emlékeztetett arra, hogy Orbán korábban kordont bontott, akkor még egészen mást gondolt a közösségek jogainak korlátozásáról.

 

Hirdetés

 

Hirdetés