Véres tüntetést szeretne a Momentumos hülyegyerek – Megkaphatja, de csak ő fog vérezni!
A papíron demokratikus Momentum politikusa, Szarvas Koppány Bendegúz ismét antidemokratikusan nyilvánult meg a Facebookon – írta meg a IX. és VIII. kerülettel foglalkozó Ferenc József blog.

A józsefvárosi önkormányzati képviselő pár hónapja azzal hívta fel magára a figyelmet, hogy a fideszes politikusokról azt írta: „a fiúk megdolgoznak a lámpavasért”. Most egy Facebook-eseményhez írt, véres tüntetésekről szóló bejegyzés alá kommentelt.
A Ferenc József blog beszámolója szerint a Nem kinövöm, hanem ez egy komoly politikai mozgalom elnevezésű Facebook-oldal megelégelve a sehová nem vezető tüntetgetéseket létrehozott egy ironikus eseményt Egymillióan a balf@sz tüntetések ellen! néven. Az eseményhez hosszászólt valaki, hogy „meg úgy amúgy is vagy folyjon vér, égjen kuka, törjön be szélvédő, robbanjon pártház, vagy maradj otthon a gecibe”. Ehhez a gondolatmenthez csatlakozott az ex-gyurcsányista Szarvas Koppány Bendegúz is – szúrta ki a Magyar Hang. „Ne ez legalább egy alternatíva” – kommentelte egyetértőleg a Százados negyed önkormányzati képviselője, majd meg is erősítette, amikor valaki rákérdezett, hogy ez most komoly-e.

Forrás: Demokrata
Follow @jobboldalihirek