Egy több tíz embernyi csoport gyűlt össze szombat délután három órakor az Oktogonnál Budapesten. Felföldi József debreceni édességgyártó milliárdos és Tóth-Beeri Szilvia által közösen szervezett ide gyülekezést, hogy a Parlament elé vonulva a korrupció ellen tüntessenek – írja az ukrán propagandalap, a telex.

Az elmúlt hónapokban Felföldi rendszeresen állt bele Facebook-bejegyzéseiben NER-es politikusokba és vállalkozókba, majd júliusban bejelentette a szombati tüntetést.

Állítása szerint „egy korrupt társaság korábban el akarta venni a vállalkozását, és augusztusban Mészárosék is megüzenték neki, hogy szemet vetettek a cégre”.

Hirdetés

Felföldi azonban betegségre hivatkozva végül nem jelent meg az eseményen, egy levelet olvastak fel tőle – írja a Telex nevű hungarofób szennyoldal.

Vadhajtások