Orbán Viktor unokatestvérét, azaz Vitézy Dávid nővérét is kirúgta Magyar Péter
“Orbán Viktor unokatestvére is a visszahívott külképviseleti vezetők között” – írja a Telex.
A nagykövetet úgy hívják, hogy Vitézy Zsófia, aki a kolumbiai a külképviseletet vezette eddig.
A Telex cikkéből valamiért kimaradt az a részlet, hogy Vitézy Zsófia a nővére Vitézy Dávidnak, a Tisza kormány miniszterének.
Vajon kinek az érdeke volt, hogy ezt eltitkolják?
A megfejtéseket kommentben várom!
Személyesen ismerem Vitézy Zsófiát nagyszerű diplomata, akinek hatalmas tudása van ezen a területen.
Nagyon sajnálom, hogy Orbán Anita tisztogatása őt is elérte.
Miután a tiszás miniszter nagyon sok embert kirúgott a külügyből, most a leszámolásokat a külképviseleteken folytatatja.
Nagyszerű embereket rúg ki, akik nélkül kevesebb lesz a magyar diplomácia, -írja Bohár Dániel a Facebookon.