HírekItthon

Folytatódik az Erzsébet hídi csata, négy hazafit fogtak el a zsaruk

Hirdetés

A BRFK a Facebook-oldalán számolt be az Erzsébet hídi csata újabb fejleményéről: a bejegyzés szerint szivárványos zászlókat szedett le és dobott a Dunába az Erzsébet hídról négy fiatal pénteken éjfél előtt. A BRFK rendőrei perceken belül elfogták őket, az V. Kerületi Rendőrkapitányság rongálás vétség megalapozott gyanúja miatt indított ellenük eljárást.

A Pride hetében a hírek fókuszába kerültek az Erzsébet hídra kihelyezett zászlók, amiket a Dunába dobtak, pótoltak, kiegészítettek, majd megint ledobtak, és még nincs vége a napnak.

 

Hirdetés
Hirdetés