HírekItthon

Hazafiak akcióban: leszedték az összes szivárványos zászlót az Erzsébet hídról – fotók

Hirdetés

Megtisztítottuk a szivárványos rongyoktól az Erzsébet hidat ma reggel!

Nincs kint egy sem. A vármegyés akciócsoport leszedte a zászlókat és veszélyes hulladékként „átadtuk” a Városházán. Hatalmas nagy elismerésem minden civilnek, szervezetnek és vármegyés bajtársnak! Megmutattuk az elmúlt napokban, hogy van még magyar ellenállás és képesek vagyunk összefogni a tradícióink védelmében egy ilyen szimbolikus ügyben is!

A rongyokat egy kukászsákban összegyűjtve dobtuk be a Városháza kapuján. A rudakat a helyszínen hagytuk. Így sem a rongálás, sem a lopás nem áll fent, de nincsenek illúzióink: a lobbisták és háttérben ügyködő háttértevékenységet végző szervezeteik megpróbálnak majd eljárásokat indítani ellenünk is. Hamarosan videó! – írta Barcsa Gábor a Facebookon és csatolta a képeket.

Hirdetés

Eredeti poszt:

🇭🇺Így tisztítottuk meg a várost a veszélyes hulladékoktól, a rongyoktól! Lásd az előző bejegyzésemet a részletekért!
Támogasd a küzdelmünket, a jogi eljárást, bírságokat:
Azonosságtudat Alapítvány, Számlaszám: 11742197-21057007-00000000 (OTP Bank)

Hirdetés
Hirdetés