HírekItthon

Szivárvány színűre festik a padokat a kutyapártosok

Hirdetés

Ismét buzipadot fest a Kutyapárt, ezúttal a XXII. kerületben. A festék árát inkább a 686 millió forintnyi visszafizetendő kampánytámogatásba kellett volna tenniük

 -írja a Szent Korona Rádió X-oldala.

Mint ismert, néhány éve Ferencvárosban szabadult el ez az őrület, amikor Baranyi Krisztináék, Ferencváros ócska, szélsőliberális polgármestere teret adott az aberráltaknak.

Hirdetés

Akkor a hazafiak több alkalommal visszafestették eredeti színére a padot.

A kutyapártosok azonban nem adják fel, ismét elkezdtek provokálni, ahelyett hogy a tetemes adósságukat fizetnék vissza…

Hirdetés

Várjuk, hogy mikor akarják lebontani a Turul-szobrot…

Hirdetés