Bécsben könnygázzal oszlatták a lezárások ellen tüntetőket – videó
Follow @jobboldalihirek
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Tizenöt embert vettek őrizetbe és több száz ellen tettek feljelentést Bécsben, ahol szombaton a járványügyi korlátozások ellen tüntetők összecsaptak a rendőrséggel.

A rendőrség adatai szerint a tüntetésen 3000 embert vehetett részt.

Az összecsapásokban három rendőr megsérült, valamint két szolgálati autót megrongáltak.
Forrás: VH
Follow @jobboldalihirek