HírekItthon

Budaházy Edda: Egy őrült került hatalomba!

Hirdetés

A lényeg benne van.

Gyors összefoglalót tett közzé a mai nap eseményeiről közösségi oldalán Budaházy Edda. 

„Vagyonvisszaszerzéssel fenyegeti azt a kormányt, amely megduplázta a nemzeti vagyont.

Hirdetés

Pedofíliával vádolja azt a kormányt, amely minden idők legszigorúbb gyermekvédelmi törvényét alkotta meg.

Migránsbehozatallal támadja azt a kormányt, amely heroikus módon és az unióban egyedüliként ellenállt és blokkolta a bevándorlást. Még akkor is, amikor milliárdokra büntették érte.

Ez nem csak gonoszság aljasság és hazugság. Ez fekete mágia.

Hirdetés

A baj nagyobb, mint gondolnánk. Egy őrült került hatalomba!” – írta bejegyzésében Budaházy Edda.

Hirdetés
Hirdetés